राप्रपा अध्यक्ष कमल थापा १० दिनको उपचारपछि डिस्चार्ज - राष्ट्रपत्र
बिहिबार, चैत्र १६, २०७९

राप्रपा अध्यक्ष कमल थापा १० दिनको उपचारपछि डिस्चार्ज


कोरोना भाइरस (कोभिड १९) संक्रमणपछि अस्पताल भर्ना भएका राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका अध्यक्ष कमल थापा उपचार पछि घर फर्किएका छन् ।

उनी स्वास्थ्यमा समस्या आएपछि असोज ३० गते चावहिलको ओम अस्पतालमा भर्ना भएका थिए । उनी १० दिनको उपचारपछि घर फर्किएको राप्रपाको केन्द्रीय सचिवालयका सदस्य राजाराम बर्तौलाले सामाजिक सञ्जालबाट जानकारी दिए ।

उनलाई टाउको दुख्ने, ज्वरो आउने र श्वासप्रस्वासमा समस्या हुने लक्षण देखिएको थियो । थापाको उपचार अस्पतालका मेडिकल डाइरेक्टर समेत रहेका सिनियर कन्सल्ट्यान्ट फिजिसियन डा विश्वनाथ कोइराला, सिनियर कन्सल्ट्यान्ट पन्मनोलोजिस्ट डा सुबोध ढकाल, कन्सल्ट्यान्ट इन्टेन्सिभिष्ट डा प्रमेशसुन्दर श्रेष्ठ, डा बिपिन कार्कीलगायतको टिमले गरेको थियो ।

१० दिनको उपचारबाट घर फर्किए पछि उनले आफ्नो स्वास्थ्यप्रति चिन्ता लिई स्नेह,सद्भाव र शुभकामना दिने सबैमा सादर कृतज्ञता व्यक्त गरेका छन् । उनले ओम हस्पिटल परिवार र सम्पूर्ण स्वास्थकर्मीहरुमा पनि आभार प्रकट गरेका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.