किवानिज इन्टरनेस्नल वोर्ड ट्रस्टिज पदमा नेपालका मोहन लम्साल - राष्ट्रपत्र
बुधबार, मंसिर २०, २०८०

किवानिज इन्टरनेस्नल वोर्ड ट्रस्टिज पदमा नेपालका मोहन लम्साल


बिगत लामो समय देखि पर्यटन क्षेत्रलाई आफ्नो ब्यवसाय बनाउनु  भएको मोहन लम्सालले नेपाललाई विश्व सामु परिचित गराउदै लानु भएको छ । यसै क्रममा भरखरै अमेरिकाको मेनियपोलिसमा सम्पन्न भएको इन्टरनेस्नल कन्भेन्सनमा नेपालको झन्डा फहराउदै किवानिज इन्टरनेस्नल वोर्ड ट्रस्टिज २०२३-२०२६  जस्तो गरिमामय पदमा विजय भइ नेपाललाई विश्व सामु चिनाउन सफल हुनु भएको छ ।

No description available.

यस प्रसंसनिय काम अनि गरिमामय पद संगै महत्वपूर्ण जिमेवारी पाउनु भएकोमा हामी किवानिज नेपाल डिस्ट्रिक अन्तर्गतको क्लबहरुको तर्फबाट सफल कार्येकालको हार्दिक शुभकामना व्यक्त गर्दछौं। शुभकामना प्रार्थी क्लबहरु: किवानिज क्लब लालीगुराँस, किवानिज क्लब रुकुम खारा , किवानिज क्लब एभरेष्ट, किवानिज क्लब सिन्धुपाल्चोक, किवानिज क्लब गछिया ।

No description available.

बालबालिकाको क्षेत्रमा बिगत लामो समय देखि अन्तर्राष्ट्रिय रुपमा काम गर्दै आइरहेको किवानिज इन्टरनेस्नल नेपालमा पनि २०१५ मा स्थापना भइ बालबालिका संग संगै समाजको लागि निकै राम्रो र समान योग्य कार्य गर्दै समाजलाई सकारात्मक बाटो तिर डोर्याउन सफल भएको छ ।

मानव भएर जन्म लिएपछि आफ्नो समाजमा र देशमा आफुले गर्न सक्ने काम र समाज र देश प्रतिको आफ्नो दायित्व गर्नु पर्छ भन्दै आफुलाई सामाजिक कार्यमा पूर्ण रुपमा समर्पित गर्दै आउनु भएको दर्जनौंसंघ संस्थाहरूमा आबद्ध मोहन लम्सालले पनि बर्ष २०२०/२१ को लागि डिस्ट्रिक गभर्नरको रुपमा नेतृत्वमा अगाडी बढेर आफुमा भएको कुशल नेतृत्वले यस संस्थालाइ समाजमा परिचित  गराउन महत्वपूर्ण भूमिका खेलिसक्नु भएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *