काश फाउन्डेसनले गर्यो रक्तदान शिविर

कास फाउन्डेसनले रक्तदान शिविर आयोजना गरेको छ ।

संस्थापक काजल सचदेवको सहयोगमा थालेसेमिया पीडित बालबालिकाले जीवन पाएका छन् । रायपुर : युनाइटेड इन्डिया इन्स्योरेन्स कम्पनी लिमिटेड, रायपुर वेलफेयर फाउन्डेसन सोसाइटीले थलासेमिया भएका बालबालिकाका लागि रक्तदान शिविर आयोजना गरेको थियो, जसमा ३१ युनिट रक्तदान भएको कास फाउण्डेशनकी संस्थापक काजल सचदेवले बताउनुहुन्छ, आजकल गर्मीका कारण थलासेमिया रोग लागेको छ ।

बालबालिकालाई रगत नहुँदा रक्तदान नै उनीहरुको जीवनको आधार हो ।यस्ता बालबालिकालाई हरेक १५ दिनमा रगत दिनुपर्छ ।रगत नपाएमा यस्ता बालबालिका कमजोर हुन्छन् ।काश फाउन्डेसनले यी बालबालिकाका लागि प्रत्येक महिना रक्तदान शिविर आयोजना गर्दछ ।

रगतको अभाव नभएका यस्ता बालबालिकाहरु दिनहुँ केन्द्रमा निशुल्क रक्तदान गर्न आउने गरेका छन् भने कास फाउन्डेसनले उनीहरुको अन्य समस्या पनि समाधान गर्दै आएको छ । सन्दीप कुक्रेजा सुभाष अग्रवाल, मुकेश अग्रवाल, अरुण गोयन्का, हरिले सचदेव, सञ्जय बंसल, विवेक साहु विवेक साहु जयदीप ब्लड बैंकको धेरै सहयोग थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *